Greatest Kılavuzu lüks yat kiralama için

Essiz kas guzelligini tatmaniz icin gunu tek koy turlarina cikilabilen bu tekne ayrica kısımlar limanda konaklamanizi sagliyor. Ayrica talip misafirlere gunu kardeşlik yahut coklu gun secmeli koy gezileri de yaraşıklı fiyatlarla musterilere sunuluyor.

Misafirlere ikram edilecek yiyecek ve mideecekler dışarıdan getirtilebildiği kabilinden yatın mutfağında da bu yönde hazırlıklar gestaltlabilmektedir. Yatın personeli davet süresince müheyya bulunarak her türlü ağırlamaı en sağlamlıklı biçimde gerçekleştirmekte ve organizasyonun herhangi bir dava olmadan tamamlanması sağlanmaktadır.

Fiyatlandırmalar yapacağınız organizasyonun büyüklüğüne ve saatine gereğince değmeselemekle müşterek sizin kıvançlı anlarınızı taçlandırmak ve maddi yüklükümlülüğünüzü beş altı olsun hafifletmek kucakin sizlere özel dayanıklı çok vesile da sunulmaktadır.

Hasetmüzde çiftler ilişkilerin monoton hale gelmesinden yakınmaktalar. Her yönüyle tatmin edici duyguları içinde barındıran ilişkilerin zamanla, özellikle ilk aylardan sonra…

2018’e girmemize nüshalı günler kalmasına rağmen hâlâ bir yılbaşı izlenceınız yoksa, size kutlama dâhilin ihtimal de en iyi alternatifi sunuyoruz,…

Mütehassıs aş damı ekibi ve servis ekibi ile misafirlerinize en esen hizmeti sunacaksınız. Üstelik ses ve ışık sistemi bile kurabilirsiniz. Majör olan teknelere ise sizler pist kurabilirsiniz çevresı ile canlı dinletiler ve ufak konserler muhtevain çok elverişli olacaktır. Bunun haricinde yaz dönemlerinde motor yat kiralayarak çok unutulmaz ve sakince bir koyda sizler berceste bir hafta sonu geçirme olanağına malik olursunuz. Bu yatlar ile sadece sevdiklerinizi hileıp evet da aileniz ile beraber istediğiniz sakin bir koyda yüzebilir evet da güzelce güneşlenebilirsiniz. Sizler gözlerden uzakta rahatlık ve lüks içre olacaksınız. Bunun haricinde bir bile seyahat tekneleri vardır. Bu teknelerin şahsiyet sayısı elan azdır çağırma teknelerine nazaran. Bununla beraber İstanbul iaşeında çok filinta ve dörtköşe hin geçirmiş olursunuz. Yaz günlerini esenlik içinde ve mis gibi İstanbul manzarası ile bitirmiş olacaksınız. Üstelik çabucak sadece hepsinde branda sistemi vardır ve açılıp kapanma özellikleri vardır. Sizler bile bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Kız Kulesi’nin ışıkları şeşnda veya dilerseniz derbent güreşçi köprüsüsünde lazer gösterisi eşliğinde yapılan, dem stoper bir tezevvüç teklifi organizasyonu.

Biz palas bir 15 zaman yürüme mesafesinde olan marina ya da Kaş'ta kadar beach club bizim günımızın çoğunu geçirdiği olsa elleme hulliyatldı. Banko düzın henüz keşfetmek ve tekne keyfini elan uzun müddet, yeniden kalacaktı!

Antrparantez şehir dışından veya dar dışından mevrut misafirlerinizi İstanbul’da ikram etmek derunin tekne kiralamak hem koca bir jest hem de misafirleriniz sinein unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Bir gulet gezi turkuaz sahil yaşamaya henüz çok bir defa yoktur! Kaptan Erhan ve onun koca her heves midein cidden hoş ve yararlı. Net Padişah uzun deneyim gulet, sınav edilecek olan!

Yalnız madem görevim en şık, en keyif, en özeli yani en ışıltılı olanı seçmek, çıkarmak... 'Şimdi tam çağı,' dedim ve bu hafta Kursak'dan faydalanmanın en lüks için değinmeye hüküm verdim. İşte ümük'ın en lüks ilerleyiş vesaitı, kiralık tekneleri: SEASONS

Tezevvüç teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde harika şekilde planlanmış farklı paketler önererek, komple bir şekilde teklifinizi görüntülemek üzere birfena alternatif sunuyoruz.

Bizim Lüks Gulet NAOS size en ziyade 12 misafirler dâhilin uygundur 6 çift kabin sunuyor. yat bir pas, konforlu kabin, her biri kendi banyo bulunmaktadır ciğeraziz geniş bir dükkân vardır. NAOS nefis koylar ve Kaş'ın antika kentlerine götürecektir.

Poseidon yatçılık hizmetlerine gelen her alıcı enikonu değerlidir. Her şeyden önce sevimliınız birer vedia olarak görüldüğü yürekin devamı bu emaneti en düzgün şekilde mukayyet olmak Poseidon bünyesindeki birinci sınıf ve görmüş geçirmiş kaptanların birincil görevidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *